Radomsko Mebluje na Mixerze Regionalnym w Łodzi

3 września 2017


Projekt Radomsko Mebluje po raz kolejny podczas Mixera Regionalnego zaprezentował szeroką gamę produktów i usług oferowanych przez radomszczańskich producentów mebli. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W sobotę 2 września w Łodzi odbyła się XIV edycja Mixera Regionalnego, jednej z najważniejszych imprez promocyjnych województwa łódzkiego zorganizowaną przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Podczas wydarzenia oprócz około 100 stoisk wystawienniczych samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji oraz regionów partnerskich znalazły się występy artystów, warsztaty, pokazy, a także Targi Ekonomii Społecznej. Na koniec imprezy wystąpił zespół DIAMANTI, który zaprezentował utwory muzyki włoskiej, żydowskiej, rosyjskiej i hiszpańskiej z towarzyszeniem 30 osobowej orkiestry Teatru Muzycznego w Łodzi pod dyrekcją Elżbiety Tomali-Nocuń. Koncert przygotowywany przez partnera wydarzenia Fundację Dariusza Stachury Canto Pro Classica.

Na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć Radomska. Na stoisku Radomsko Mebluje można było zapoznać się z najnowszymi kolekcjami firm meblarskich z Radomska. Doskonałą okazją do poznania ich jakości, była wystawa firmy MEBLOMAX, której produkty cieszą się uznaniem oraz podbijają polski i zagraniczny rynek mebli.

Ponadto specjalnie dla najmłodszych gości przygotowany został konkurs plastyczny. Zadaniem dzieci było narysowanie pokoju marzeń. Milusińskim biorącym udział w konkursie zapewnione zostało wygodne miejsce do rysowania i wszelkie materiały do wykonania pracy oraz upominek – niespodziankę. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 750 zł na zakup mebli w salonie firmowym fundatora – firmy MEBLOMAX, który mieści się na ul. Tuszyńskiej w Rzgowie. Laureatów konkursu poznamy najpóźniej 19 września br.

- Warto się pokazywać na takich imprezach. Widać, że marka mebli z Radomska jest już znana na rynku regionalnym. Stoisko Radomsko Mebluje i Meblomax, mimo niesprzyjającej pogody cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających Mixer – relacjonuje Jakub Pórola z firmy Meblomax. – Cieszę się także, że w konkursie plastycznym wzięła udział spora grupa dzieci. Wybór prac z pewnością nie będzie łatwy, bo wszystkie są naprawdę ciekawe – dodaje. 

Dużym powodzeniem odwiedzających stoisko Radomsko Mebluje cieszyła się także zabawa polegająca na zrobieniu selfie w „polaroidowej” ramce, a potem umieszczenie go na facebook’owym profilu RADOMSKO MEBLUJE. Na osoby, które przyłączyły się do zabawy czekały miejskie gadżety.

Dzięki zaprezentowanej bogatej ofercie radomszczańskich przedsiębiorców oraz dodatkowym atrakcjom stoisko Radomsko Mebluje przyciągnęło uwagę wielu odwiedzających.

Stoisko promocyjne Radomsko Mebluje w sobotnie popołudnie odwiedził także prezydent Radomska Jarosław Ferenc wraz z wiceprezydent Magorzatą Kańską-Kipigroch.