Radomsko Mebluje w Ogólnopolskiej Izbie Gospodarczej Producentów Mebli

25 czerwca 2018


W dniu 15 maja br. grupa Radomsko Mebluje została  przyjęta w poczet członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Informację o uchwale Rady OIGPM otrzymaliśmy w ostatnich dniach.

Dołączenie do największej w Polsce organizacji zrzeszającej przedsiębiorców sektora meblowego to jedna z form aktywnego włączenia się w proces decyzyjny dotyczący tej branży, forum wymiany myśli i poglądów, ale też możliwość bezpośredniego wyrażania oczekiwań i sugerowania kierunków rozwoju przez producentów mebli regionu radomszczańskiego.

Przynależność do największego w Polsce samorządu meblarskiego to także bezpośredni dostęp do aktualnych wydarzeń, informacji, ofert handlowych i biznesowych oraz współpracy z ośrodkami naukowo – badawczymi. Podczas najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Izby, które odbędzie się we wtorek 26 czerwca, grupę Radomsko Mebluje reprezentował będzie Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc. W spotkaniu uczestniczyć będą także przedsiębiorcy zrzeszeni w projekcie.