Radomsko w projekcie Ruszaj się z Lionfitness

1 sierpnia 2017


Miasto Radomsko przystąpiło do programu „Ruszaj się z Lionfitness”, którego celem jest poprawa kondycji fizycznej i zdrowia Polaków.

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób pragnących żyć aktywnie. Każdy radomszczanin, który chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie może bezpłatnie otrzymać darmowe pakiety treningowe oraz wsparcie dietetyczne na okres 4 lub 12 tygodni. W ramach programu Ruszaj się z Lionfitness, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do programu. Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl. , natomiast by zgłoś się po bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy należy wysłać maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl W treści koniecznie należy zawrzeć aktualną miejscowość zamieszkania.

Gorąco zachęcamy do udziału w programie – szczegóły w regulaminie.