RAP Radomsko podsumował sezon

23 czerwca 2016


Takiego zakończenia sportowego sezonu jeszcze nie było. Rap Radomsko uroczystą galą w Miejskim Domu Kultury podsumował sezon piłkarski 2015/2016.

Gala w MDK zgromadziła młodych zawodników, ich rodziców oraz trenerów. Nie zabrakło także oficjeli. Na widowni zasiedli m.in. Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc, wicestarosta Powiatu Radomszczańskiego Robert Zakrzewski oraz prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Sipa.

Były gratulacje, podziękowania i prezenty.

Podczas Gali dzieci, które przechodzą do kolejnej grupy treningowej (roczniki 2010, 2008, 2006, 2005) otrzymały nowe koszulki oraz świadectwa a dzieci z innych roczników (rocznik 2009, 2007, 2004) zaprezentowały się na scenie.

Najważniejszym punktem imprezy było pożegnanie zawodników z rocznika 2003. Wszyscy zawodnicy z tego rocznika przechodzą od sierpnia do RKS Mechanik Radomsko. Jest to element współpracy pomiędzy RAP a RKS, który ma sprawić, że za kilka lat piłka nożna w Radomsku wróci do lat świetności.

Zawodnicy z rocznika 2003 otrzymali podczas Gali wyjątkowe podziękowania za kilka lat spędzonych w RAP Radomsko.

Nie zabrakło także elementów artystycznych, ponieważ chłopcy z RAP Radomsko posiadają wiele talentów, nie tylko piłkarskich.

Galeria