Razem możemy więcej!!! Głosuj i wesprzyj uczniów PSP 7 z Radomska!

IMG_20191016_120323_HDR-12.jpg

 

Uczniowie PSP 7 w Radomsku wzięli udział w ogólnopolskim konkursie zatytułowanym „Tysiąc powodów by czytać”. Wesprzyj ich swoim głosem! Dzięki Tobie biblioteka PSP 7 może zyskać aż 1000 nowych książek, a korzystać z nich będą mogli również uczniowie z innych szkół..

„Tysiąc powodów by czytać” to ogólnopolski konkurs na pracę plastyczną. W tym roku jest jego kolejna już edycja. Uczniowie radomszczańskiej "Siódemki", przystąpili do niego jako jedyna radomszczańska szkoła. Zgłoszony przez nich projekt przedstawiający scenę z książki Joanne Kathleen Rowling  pt. „Harry Potter i komnata tajemnic” (zdjęcie w galerii poniżej), pomyślnie przeszedł już pierwszy etap.

Teraz wszystko w rękach głosujących! Właściwie trzeba tak niewiele – zainstalować aplikację i zagłosować!

W imieniu autorów pracy oraz wszystkich miłośników książek w Radomsku prosimy o głosowanie na pracę plastyczną uczniów PSP nr 7 w Radomsku.

Jeśli znajdzie się wśród pierwszych pięciu z najwyższym wynikiem, to biblioteka w PSP 7 wzbogaci się o dokładnie aż 1000 nowych książek o wartości 25 000 zł!!!

„Wszystkich jednoczy jeden wspólny cel – pozyskanie książek dla najmłodszych czytelników i ułatwienie im kontaktu z literaturą. 


Konkurentów mamy ambitnych, ale nie takich, których nie dałoby się pokonać! mówią uczestnicy.

Aby zagłosować należy:
1. Zalogować lub zarejestrować się w programie „Mój empik” https://www.empik.com/moj-empik
2. Wybrać szkołę, na którą chce się zagłosować – PSP 7 w Radomsku https://www.empik.com/biblioteki/tysiac-powodow-by-czytac
3. Głosować mogą wszyscy i to codziennie aż do 28 listopada 2019 r. włącznie: uczniowie, rodzice, lokalne społeczności oraz miłośnicy książek.
4. Alert w aplikacji powinien przypominać o głosowaniu.

Z góry dziękujemy za oddane głosy! Prosimy o więcej!!

Radomszczanie – Razem znaczymy więcej!!!

Galeria