RKS Radomsko pokonał MGKS Drzewica

19 sierpnia 2017


Za nami świetny mecz RKS Radomsko z MGKS Drzewica, który zakończył się zwycięstwem radomszczańskiej drużyny  5:1. W przerwie meczu prezydent Jarosław Ferenc wraz z prezesem RKS Radosławem Pawelcem wręczyli pamiątkowe medale Juniorom RKS-u za awans do I ligi wojewódzkiej.

Jak wyjaśnia prezes RKS Radomsko Radosław Pawelec, oczekiwania kibiców wobec radomszczańskiej drużyny są bardzo duże. - Jesteśmy w pełni zmobilizowani, wiemy co chcemy dziś osiągnąć. Po pierwszej kolejce widać progres i idziemy w dobrym kierunku – zapewniał przed rozpoczęciem meczu prezes Radosław Pawelec. Piłkarze RKS Radomsko dali z siebie wszystko i po pierwszym straconym golu szybko odrobili straty, by ostatecznie strzelić pięć bramek.

W przerwie meczu udekorowano pamiątkowymi medalami Juniorów RKS Radomsko, którzy ostatnio wywalczyli awans do I ligi wojewódzkiej. - Życzę młodym piłkarzom, aby cały czas podnosili swoje umiejętności, by w przyszłości godnie reprezentowali RKS Radomsko oraz nasze miasto – mówił po wręczeniu medali prezydent Jarosław Ferenc.