Starter Radomsko inspiruje i szkoli

18 kwietnia 2017


Starter Radomsko nie zwalnia tempa i zaprasza na najbliższe wydarzenia dedykowane przedsiębiorcom oraz młodzieży.

Pierwsze z nich odbędzie się już 26 kwietnia (przesunięte z 19 kwietnia) o godz. 16.30 w Kofeinie przy ul. Sierakowskiego.
Gościem spotkania będzie Marcin Giełzak - praktyk, który współtworzył jeden z najpopularniejszych na rynku systemów poleceń do pracy.

Podczas godzinnego spotkania zostaną zaprezentowane praktyczne informacje oraz rozwiązania, które można przenieść na grunt własnej działalności. Goście wydarzenia dowiedzą się m.in. jak wygląda od środka praca w startupie, który nie upadł, a odniósł sukces, jakie są sprawdzone sposoby angażowania pracowników oraz jakie są dobre praktyki i narzędzia, które pomagają sprzedawać i budować relacje z klientami.
Warto przyjść, posłuchać i porozmawiać. To na pewno nie będzie stracony czas. Warto skorzystać z doświadczeń innych.

Zapisz się na wydarzenie.

 

Drugie ciekawe wydarzenie zaproponowane przez Starter Radomsko, które odbędzie się 27 kwietnia o godz. 16.30 w Muzeum Regionalnym dedykowane jest młodzieży.

Crowdfunding, czyli inaczej finansowanie społecznościowe (finansowanie przez tłum), to nowa metoda pozyskiwania funduszy na projekty od zwykłych ludzi. Stosują ją organizacje pozarządowe, startupy, ale także artyści, aktywiści, czy zwykli ludzie, potrzebujący wsparcia medycznego.

Tematem najbliższego szkolenia będą podstawy, które pomogą Ci w odpowiedzi na pytanie, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie. Uczestnicy szkolenia poznają mechanizm działania crowdfundingu, dowiedzą się, jakie modele crowdfundingu są do wyboru oraz z jakich platform w Polsce można skorzystać, poznają inspirujące przykłady polskich sukcesów zbiórek w różnych kategoriach oraz  sprawdzą jaki pomysł można finansować ze społecznością.

Zapisz się na wydarzenie.