Starter Radomsko: Trening komunikacji i współpracy grupowej

24 września 2018


Jesień w Starterze Radomsko zaczęła się niezwykle ciekawie. Wszystko za sprawą warsztatów z komunikacji i współpracy grupowej, w których wzięli udział uczniowie radomszczańskich szkół średnich.

Dzisiejsze warsztaty to absolutna perełka - wiele gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej czy porównywania poglądów.

Uczestnicy w przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczyli tego, że fajnie jest być sobą i że każdy posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy - a szkoda. Młodzież podczas warsztatów otrzymała narzędzia do pracy nad sobą oraz pracy w grupie. Było wiele ciekawych zadań pobudzających kreatywność i pozwalających znaleźć swoje miejsce w grupie.

Spotkania poprowadziła Ania Zochniak - coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce.

Zachęcamy szkoły do kontaktu ze Starterem Radomsko:

tel: (44) 685 44 84

michal.wroblewski@radomsko.pl

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze Starterem Radomsko już 3 października.

Galeria