Starter Radomsko uczy zarządzania czasem

10 lipca 2018


Dzisiejsze szkolenie w Starterze Radomsko przeprowadzone przez Marcina Moskwiaka dotyczyło sprawnego zarządzania czasem w taki sposób, by nie zabrakło go na sprawy prywatne, rodzinne, zawodowe oraz związane z rozwojem osobistym.

Starter Radomsko odwiedził dziś Marcin Moskwiak - pośrednik finansowy, członek organizacji MDRT, skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności. Założyciel Klubu Gentleman’s Rally. Posiada 11 lat doświadczenia oraz szeroką wiedzę z zakresu inwestycji, ubezpieczeń, zabezpieczenia przyszłości oraz prywatnej emerytury.

- Umiejętność sprawnego zarządzania własnym czasem jest zaniedbywana przez wiele osób. Nie uczą tego w szkole ani na studiach, czego konsekwencją jest narzekanie na pracę w chaosie oraz generalny brak czasu – wyjaśnia Marcin Moskwiak dodając, że wiele osób nie tylko nie wie jak zarządzać czasem, ale też boi się podjąć pierwszy krok mający na celu uporządkowanie codziennych czynności w sposób prowadzący ich do wyznaczonego celu. – Planowanie pozwala osiągać sukcesy, działając na ślepo tracimy cel z oczu i zmniejszamy szanse na powodzenie naszych planów – podsumowuje Marcin Moskwiak.

Podczas zajęć wykładowca wyjaśnił jak zaplanować swój dzień pracy, opowiedział o czynnościach mogących być potencjalnymi ’’złodziejami czasu", wskazał drogę w jaki sposób ustalać własne priorytety oraz udowodnił, że nawet w najbardziej napiętym grafiku znajduje się miejsce na pasję i hobby.

Galeria