Starter szkoli jak zarządzać własnym czasem

3 października 2018


Starter Radomsko zorganizował kolejne szkolenie dla młodych radomszczan chcących pogłębić wiedzę i zdobyć nowe umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. Tym razem w siedzibie Startera przy ulicy Narutowicza uczestnicy poznali tajniki efektywnego zarządzania jednym z kluczowych zasobów jakim jest własny czas.

 Dzisiejsze szkolenie poprowadził Marcin Moskwiak, pośrednik finansowy, członek organizacji MDRT skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności. Posiada łącznie 11 lat doświadczenia oraz szeroką wiedzę z zakresu inwestycji, ubezpieczeń, zabezpieczenia przyszłości oraz prywatnej emerytury.

- Niezależnie od tego, jakie mamy warunki na start w życiu zawodowym, ile pieniędzy czy jakie doświadczenie, jest jeden zasób, którego wszyscy mają po równo. Jest to nasz własny czas. dlatego warto wiedzieć jak nim zarządzać, by efektywnie osiągać swoje cele – wyjaśnia prowadzący zajęcia Marcin Moskwiak.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy dowiedzieli się jak efektywnie zaplanować swój dzień pracy, poznali typowe czynności będące „złodziejami czasu” a także nauczyli się, jak odnaleźć własny sposób na ustalenie najważniejszych priorytetów. Szkolenie miało za zadanie zmotywować do planowania własnego czasu oraz pokazać, że nawet w najbardziej napiętym grafiku znajdzie się czas na hobby oraz rozrywkę.