Starter zaprasza na spotkanie

10 grudnia 2019


Starter Radomsko zaprasza na spotkanie pt. „Wprowadzenie do energetyki-działanie rynku oraz jego zależności”, które odbędzie się już w najbliższy czwartek 12 grudnia o godzinie 10.00 w siedzibie Startera przy ulicy Narutowicza 59.

Podczas spotkania uczestnicy zostaną zapoznani z działaniem rynku energetycznego, poznają proces sprzedaży energii od momentu wytworzenia do dostarczenia do klienta. Poruszony zostanie temat znaczenia węgla dla energetyki oraz konsekwencji jakie za sobą niesie. Porozmawiamy również o tym co wpływa na ceny energii oraz co możemy zrobić, żeby zużywać tylko tyle energii ile faktycznie potrzebujemy.

Szkolenie poprowadzi firma: 3S Group OZE. O prowadzących: to zespół profesjonalistów, którzy z zamiłowania pracują w branży paliw i odnawialnych źródeł energii. Są świadomi potrzeby ograniczenia zużycia energii cieplnej i elektrycznej w Polsce, co robią poprzez optymalizację zużycia u swoich Klientów. Pozwala to na osiągnięcie celu w postaci obniżenia rachunków, jak i również małymi krokami poprawę sytuacji ekologicznej w Polsce.