Stołowi tenisiści z czterema medalami

14 września 2020


W miniony weekend, 12-13 września, w Rawie Mazowieckiej odbyły się zawody Mistrzostw Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym w kategoriach młodzieżowych. Zawodnicy i zawodniczki UMLKS Radomsko bez wahania mogą zaliczyć ten wyjazd do udanych.

Najlepszy wynik osiągnął Sebastian Musiał, który w grze singlowej żaków zdobył srebrny medal. Pozostali zawodnicy UMLKS zajęli miejsca: Hubert Flasza 9-12, Jan Rembiasz 13-16 i Kamil Dróżdż 17-20.
Sebastian w grze podwójnej zdobył złoty medal w parze z Aleksem Pakułą z KTS Sieradz. Kolejne zdobycze medalowe również padły w grach drużynowych - brązowe medale dla duetów Kinga Siemińska - Kinga Więcławska w kategorii juniorek oraz Mateusz Musiał - Jakub Sukiennik w kategorii kadetów. Z kolei w kategorii młodzików duet Jakub Szwedzik - Sebastian Musiał zajął miejsca 5-8.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników biorących udział w mistrzostwach, a szczególnie medalistów. Wyniki w mistrzostwach pokazały dobre przygotowanie do nowego sezonu - skomentował wyniki Jacek Kawka, trener zawodników.

Galeria