Sukcesy młodych tancerzy

8 czerwca 2016


W miniony weekend zespoły taneczne z radomszczańskiej Akademii Tańca i Sportu "Mass-Team" rywalizowały z zespołami z całego kraju o miejsca na podium w Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej o „Złotego Piotrka”.

Grupa taneczna „CRAZY KIDS” zajęła I miejsce w kategorii dzieci do lat 8, natomiast zespół Super Pszczółki oraz Smyki otrzymały wyróżnienia. II miejsce zajął zespół taneczny Turbo Groszki, który zaprezentował układ „Opóźniony lot” w kategorii miniatura, inscenizacja, widowisko taneczne  9-13 lat.

To nie pierwsze sukcesy zespołów!!!
Zaledwie dwa tygodnie temu (21 maja br.) w Opocznie grupy „Mass-Teamu” trzykrotnie stanęły na podium. Grupa Bączków wywalczyła srebro w kat. dzieci najmłodsze, Debeściaki zdobyły III miejsce w kat. dzieci średnie, natomiast Turbo Groszki stanęły na najwyższym miejscu na podium, przywożąc do Radomska złote medale w kat. junior.

Z kolei 16 kwietnia br. na XI Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2016 radomszczańskie formacje wywalczyły dwa czołowe miejsca. W kategorii widowisko taneczne do lat 10 grupaCRAZY KIDS” zajęła II miejsce, natomiast w  kategorii 11-13 lat I miejsce zajęły Turbo Groszki.