Tour de Radomsko dla Julii

6 sierpnia 2018


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na rodzinny piknik rowerowy połączony z akcją charytatywną. W tym roku zebrane środki przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Julii. Rajd odbędzie się 26 sierpnia. Start o godzinie 15.00 z Placu 3 Maja.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku oraz Fundacja „Promień Radości” .TOUR DE RADOMSKO rozpocznie się już o godzinie 14:00 w niedzielę 26 sierpnia 2018 roku na Placu 3 Maja w Radomsku. Uruchomione w tym miejscu Biuro Rajdu przyjmować będzie zapisy uczestników oraz wydawać pakiety startowe z pamiątkowymi koszulkami TOUR DE RADOMSKO. Aby otrzymać pakiet startowy uczestnik uiści wpłatę na rzecz Fundacji „Promień Radości” w kwocie 25 złotych. Oprócz koszulki i pakietu startowego uczestnik rajdu, który pokona całą trasę rajdu otrzyma specjalny certyfikat TOUR DE RADOMSKO 2018.

W tym czasie odbędzie się również prezentacja napędu do wózka, na którym porusza się Janusz Plewiński. Jest to efekt ubiegłorocznej akcji charytatywnej powadzonej przez wiele radomszczańskich organizacji  w tym MOSiR i TOUR DE RADOMSKO.

O godzinie 15:00 rozpocznie się rajd rowerowy, którego trasa poprowadzi z Placu 3 Maja ulicami Reymonta, Żeromskiego, Piłsudskiego, Krakowską, Jagiellońską, Starowiejską a później drogami leśnymi przez Martelichę, Strzałków, Elżbietów, Blok Dobryszyce, Bogwidzowy, Stobiecko Miejskie, Wymysłówek, Klekotowe oraz Bobry do Gospodarstwa Rybackiego przy ulicy Torowej, gdzie nad stawami odbędzie się piknik charytatywny z aukcją ofiarowanych na ten cel przedmiotów. Będzie można spróbować pysznych domowych ciast i bawić się puszczając mydlane kolorowe bańki.

Wszystkie środki zebrane w czasie akcji TOUR DE RADOMSKO przeznaczone zostaną na wsparcie w leczeniu i rehabilitacji ośmioletniej radomszczanki Julii. Zachęcamy więc do ofiarności zarówno w formie datków pieniężnych jak i przedmiotów ofiarowanych na aukcję (te można dostarczać do biura MOSiR przy ul. Leszka Czarnego 22 lub na samą aukcję).