Utrudnienia w ruchu w dniu 2 czerwca 2019

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 czerwca 2019 r. w godz. 9.30 do 14.00 w naszym mieście zostanie zorganizowany Radomszczański Bieg Uliczny Memoriał Mariana Szymańskiego ulicami:


Półmaraton i Dziesiątka: 11-Listopada do skrzyżowania z ulica Krasickiego, Krasickiego do skrzyżowania z ulicami Sucharskiego i Dolną, Sucharskiego do Ronda na skrzyżowaniu ulic Sucharskiego z Obwodnicą Miasta Radomska, Obwodnica do Ronda Honorowych Dawców Krwi na skrzyżowaniu ulic Inwestycyjnej, Unii Europejskiej z Obwodnicą, Unii Europejskiej (nawrotka przed Rondem Osterloffa), Unii Europejskiej następnie ulicą Inwestycyjną do skrzyżowania z ulica Zachodnią , Zachodnią do skrzyżowania z ulicą Księdza Kościowa aż do mety znajdującej się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku ul. 11-go Listopada  16. Start godz. 10.00. Półmaraton w/w trasa x 2. Start godz. 10.00.

Piątka - 11-Listopada do skrzyżowania z ulica Krasickiego, Krasickiego do skrzyżowania z ulicami Sucharskiego i Dolną, Sucharskiego do wysokości Sucharskiego 97 – tam nawrotka i powrót do mety znajdującej się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku ul. 11-go Listopada  16. Start godz. 10.00.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia w ruchu .