W Radomsku trwają prace remontowe

29 czerwca 2017


W tym tygodniu Prezydent Jarosław Ferenc odwiedził miejsca Radomska, gdzie obecnie prowadzone są prace remontowe na drogach i chodnikach. 

Prezydent przyjrzał się inwestycjom realizowanym na ul. Leszka Czarnego - na odcinku od ul. Piastowskiej  w kierunku Starego Cmentarza oraz na ulicy Skłodowskiej - na odcinku od ul. Grota-Roweckiego do ul. Kościowa.

Ul. M. Curie-Skłodowskiej

 ul. M. Curie-Skłodowskiej
 

Ul. Leszka Czarnego

ul. Leszka Czarnego

 

Jarosław Ferenc, z naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej Moniką Andrysiak, był również tam, gdzie prace niedawno zostały zakończone, a mianowcie na ul. Północnej. Tutaj wykonana została nowa nakładka asfaltowa na odcinku od ul. Kościowa do ul. Gołębiej. Kolejnym miejscem była ul. Bugaj. Tutaj z kolei oddano do użytku nowy chodnik przy Zespole Szkół Ekonomicznych. W najbliższych tygodniach będzie również wykonana nakładka asfaltowa na odcinku od zatoki autobusowej do ul. Mickiewicza.

Ulica Północna

 ul. Północna

Ulica Pólnocna

 ul. Północna

Ulica Północna

 ul. Północna

Ulica Bugaj

ul. Bugaj


W związku z tym, że ciągle powiększa się obszar radomszczańskiej podstrefy i firmy nieprzerwanie są zainteresowane prowadzeniem działalności w naszym mieście Prezydent był również na ul. Geodetów. W ubiegłym roku, we współpracy z ŁSSE, teren pod przedłużenie tej ulicy został odwodniony i uzbrojony, a w tym roku położono również nową nawierzchnię.

 Ulica Geodetów

 ul. Geodetów

W kolejnych miesiącach w Radomsku prowadzone będą następne inwestycje, dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość podczas czasowych utrudnienień w ruchu drogowym.