Warsztaty SUPERMOCNI 2.0

6 września 2018


Starter Radomsko zaprasza na warsztaty dla młodzieży szkół ponadpodstawowych pn. SUPERMOCNI 2.0, które odbędą się 12 września o godzinie 11:00 w siedzibie Startera przy ulicy Narutowicza 59.

Jeśli chodzisz do szkoły średniej i chcesz:

- poznać pozytywnie zakręconych ludzi z podobnymi zainteresowaniami,
- cieszyć się sobą,
- poczuć swoją wyjątkowość,
- odnaleźć i nazwać swoje mocne strony i talenty,
- wypracować i zwiększyć umiejętności/kompetencje miękkie, które mogą zadecydować o Twoich sukcesach w szkole, relacjach i przyszłej pracy zawodowej,
- spędzić czas w ciekawy, rozwojowy sposób...

Dołącz do nas! W przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczysz tego, że fajnie jest być sobą, że każdy z nas posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy - a szkoda!

Na warsztatach dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, wspólnie z innymi odkryjesz wartość pracy zespołowej i nie raz, nie dwa uśmiejesz się do łez. Trochę teorii i całe mnóstwo rozwojowych zadań i challenge’ów. Czekamy na Ciebie!

O Prowadzącym:

Ania Zochniak - coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce. 12 lat pobytu w Londynie nauczyło ją, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha psy, lubi ludzi i grywalizację, pasjonuje się escape roomami. Pisze drugą książkę.