Wigilijne spotkanie Polskiego Związku Niewidomych w Radomsku

17 grudnia 2019


1.jpg

Wigilijne spotkanie zorganizował radomszczański Polski Związek Niewidomych, wśród gości był m. in. prezydent Jarosław Ferenc i radny Grzegorz Minecki.

Wigilijne spotkanie odbyło się w poniedziałek 16 grudnia, w Restauracji „Las” w Radomsku. W świąteczny klimat wprowadzały dźwięki melodii, pięknie udekorowany stół zastawionym wigilijnymi potrawami przy którym, zasiedli członkowie Związku. Na początek wszystkich gości powitała prezes Zarządu Koła Terenowego nr 17 w Radomsku – Elżbieta Kosowska, a życzenia dla uczestników spotkania i ich rodzin, złożył prezydent Jarosław Ferenc. Była chwila na krótką modlitwę, zadumę a przede wszystkim sympatyczne rozmowy. Wszyscy obecni przełamali się opłatkiem, składając sobie życzenia, po czym zasiedli do ciepłych posiłków. Pośród potraw wigilijnych nie mogło zabraknąć tradycyjnej zupy grzybowej, ryby, kapusty, pierogów i śledzi.

Przy okazji spotkania, pani Kosowska podziękowała prezydentowi i radnemu za  pomoc w pozyskaniu siedziby Koła na ul. Reymonta 25 oraz sponsorom firmie JYSK – za umeblowanie lokalu i Bankowi Spółdzielczemu w Radomsku, który co roku wspiera finansowo Związek.

Galeria