„Windą do marzeń…” - Wielki Finał kampanii Koniczynki

1 września 2018


W miniony piątek 31 sierpnia na Placu Targowym odbył się Wielki Finał kampanii „Windą do marzeń – niemożliwe jest możliwe” Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka”, której celem było zebranie funduszy na zakup i montaż windy w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dmeninie.

Piątkowe wydarzenie na miejskiej targowicy z pewnością zapadło w pamięć jego uczestnikom. W programie było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wśród nich: konkursy i zabawy dla dzieci, charytatywna loteria, grill, dmuchańce oraz prawdziwa plaża. Ponadto zagrała Radomszczańska Kapela Podwórkowa i zespół Rail.

- A na koniec wystąpiła gwiazda wieczoru - Freddie Mercury, który na Wielki Finał dostał przepustkę o świętego Piotra, by pokazać, że „niemożliwe jest możliwe” - mówi Katarzyna Chybała, prezes Stowarzyszenia „Koniczynka”.

Warto wspomnieć, że przez całą imprezę prowadzona była zbiórka do puszek. Wśród wolontariuszy znaleźli się Sylvester Stallone i Chuck Norris, którzy towarzyszą „Koniczynce” przy wielu akcjach charytatywnych.

Partnerem przedsięwzięcia było Miasto Radomsko.