Wokalne zmagania w ramach konkursu "Seniorzy i juniorzy z mikrofonem"

7 września 2017


Umiejętności wokalne zaprezentowały duety wielopokoleniowe, które wystąpiły w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, w ramach konkursu „Seniorzy i juniorzy z mikrofonem”. Konkurs zrealizowano w ramach projektu „Pomost dla pokoleń” z II edycji Budżetu Obywatelskiego.

 

Uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje, natomiast konkurs był doskonałym momentem do integracji osób w różnym wieku. Dzięki wspólnej zabawie i dobrej atmosferze dzisiejsze popołudnie będzie miłym wspomnieniem.
Duety wykonywały utwory z lat 70. i 80.  XX wieku. Publiczność wspierała uczestników gorącymi brawami. Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem konkursu oceniając występy uwzględniła dobór repertuaru, prezentowane umiejętności wokalne, jak również ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie uczestników. Wszystkie duety w sposób interesujący i kreatywny zaprezentowały wybrane utwory. Nie zabrakło stylizowanych kostiumów i odpowiedniej choreografii. Po burzliwych naradach komisja konkursowa wyłoniła lauretaów konkursu oraz przyznała wyróżnienie:

- I miejsce zajęły: Aleksandra Włodarek i Zuzanna Rybak
- II miejsce zajęły: Elżbieta Jóźwiak i Noemi Śliwakowska
- III miejsce zajęły: Irena Orzińska i Jolanta Dziadkiewicz
- wyróżnienie otrzymały: Danuta Synowicz i Paulina Kędzierska

Dziękujemy uczestnikom za wspaniałe występy i życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie zapraszamy na piknik rodzinny w ramach projektu "Pomost dla pokoleń" w dniu 16 września 2017 roku na terenie parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku.