Wybierz kolorystykę nowych autobusów komunikacji miejskiej

26 czerwca 2018


Na ulice Radomska wyjadą nowoczesne autobusy komunikacji miejskiej. Podczas tegorocznych Dni Radomska połączonych z jubileuszem 50-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego podpisana została umowa z Firmą Solaris Bus na dostarczenie 8 nowych autobusów.

Przypominamy, że pojazdy zostaną zakupione dzięki  uzyskanemu dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu „Wymiana taboru autobusów miejskich na pojazdy niskoemisyjne oraz rozwój inteligentnych systemów transportowych w Radomsku”.

Zgodnie z zapisami umowy 4 autobusy będą miały napęd hybrydowy a 4 - silnik spalinowy klasy EURO 6. Pojazdy będą posiadały klimatyzację, rozbudowany system informacji pasażerskiej, system monitoringu, gniazda USB oraz  Wi – Fi.

W związku z tym chcemy zachęcić mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie, która ma na celu poznanie opinii radomszczan, na temat wyglądu nowych pojazdów. Przedstawiamy 5 przykładowych koncepcji z różnym zestawieniem kolorystyki.  Prosimy o wybranie tej, która Państwu najbardziej odpowiada.

Ankieta potrwa do 4 lipca br.

Autobus nr 1

nr 1


Autobus nr 2

nr 2

 

Autobus nr 3

nr 3

 

Autobus nr 4

nr 4

 

Autobus nr 5

nr 5

 

Wypełnij ankietę