Z Biblioteką nie sposób nudzić się w ferie

16 stycznia 2020


W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku ferie rozkręciły się na dobre. Młodzież, która została na ten okres w mieście do tej pory miała okazję wziąć udział w spotkaniu z autorem książek dla dzieci i młodzieży, w warsztatach literackich, dowiedzieć się czegoś o fachu fotograficznym i bawić się na zajęciach pod hasłem "Hece w bibliotece".

W poniedziałek, 13 stycznia, odbyło się spotkanie ph. "A to historia!" z udziałem autora i ilustratora książek dla dzieci i młodzieży Pawła Wakuły. W środę do dyspozycji były aż dwa wydarzenia. Na warsztatach fotograficznych "Młody Fotograf" uczestnicy poznali obsługę sprzętu fotograficznego i dowiedzieli m.in. jak działa przysłona fotograficzna. Oczywiście każdy uczestnik warsztatów mógł wykonać samodzielnie zdjęcia profesjonalnym aparatem fotograficznym. W środę również odbyły się pierwsze zajęcia ph. "Hece w bibliotece" czyli zajęcia literacko-plastyczne, gry planszowe i komputerowe oraz łamigłówki.
16 stycznia br. o godz. 10.00  w ramach ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyły się warsztaty literackie prowadzone przez Agnieszkę Zimnowodzką autorkę serii książeczek o mieszkańcach Humorków. ph.: „W miasteczku Humorki”.

Galeria