Zapraszamy na III Radomszczański Bieg Ekstremalny

31 lipca 2019


Miasto Radomsko oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w III edycji Radomszczańskiego Biegu Ekstremalnego, który odbędzie się 10 sierpnia na terenie wokół zbiornika na Wymysłówku.

Bieg ekstremalny to wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano "najtwardszego zawodnika". Na trasie znajdują się  przeszkody, które weryfikują sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną uczestników.

Celem biegu jest propagowanie aktywności ruchowej, która wymaga połączenia umiejętności pochodzących z różnych dziedzin aktywności fizycznej, rywalizacji z umiejętnością współpracy, wysiłku fizycznego z dobrą zabawą oraz wsparcie Fundacji „Sprzymierzeni z GROM” Bieg poświęcony jest weteranom, którzy utracili zdrowie w czasie wykonywania działań bojowych w kraju i poza jego granicami.

W programie biegu dodatkowo znajdują się pokazy Szwadronu 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa, stoisko WKU Tomaszów Mazowiecki oraz Fundacji Sprzymierzeni z Grom, koncert grupy Eddie – Marta Zalewska z Zespołem oraz wiele innych atrakcji!

Zapisy na bieg z gwarancją otrzymania pakietu startowego przyjmowane są do 02.08.2019 roku. Dokonanie zapisu w terminie późniejszym będzie możliwe w miarę dostępności miejsc. Regulamin biegu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w tym miejscu.