Zmiana trasy autobusów komunikacji miejskiej

7 grudnia 2016


W związku z pracami budowlanymi na odcinku ulicy Reymonta od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do centrum handlowego „Stara Mleczarnia” i wyłączeniem z ruchu tego fragmentu ulicy, informujemy iż ze względów technicznych w okresie od dnia 07.12.2016 do 13.12.2016r. nastąpi zmiana trasy autobusów komunikacji miejskiej, a mianowicie:

  • Dotychczasowy kurs autobusów jadących od ulicy Krasickiego w kierunku przejazdu kolejowego przy ul. Kościuszki ze skrętem w ulicę Reymonta, zostanie tymczasowo zmieniony na kurs w ulicę Sierakowskiego, przejazd kolejowy przy ul. Warszyca i powrót na trasę przy ulicy Reymonta.
  • Linia nr 1,6,9,10,12,13 dotychczasowy kurs ulicą Reymonta w kierunku Dworca PKP zostanie tymczasowo zmieniony na kurs uwzględnieniem przystanku Plac 3 Maja, powrót pomiędzy parkami na ulicę Narutowicza, ul. Kościuszki i trasę docelową z pominięciem przystanku Reymonta Centrum. Kurs powrotny wyżej wymienionych linii autobusowych odbywać się będzie analogicznie tymi samymi ulicami z pominięciem przystanków: Reymonta Kościuszki oraz Reymonta Radomka.
  • Wyłączone z ruchu zostają przystanki Reymonta Kościuszki, Reymonta Centrum.


 Za utrudnienia przepraszamy.