Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Medalowe turnieje 10-ki

Aż 7 medali na Międzynarodowych Zawodach w Strzelaniach Pneumatycznych BALTIC CUP 2021 zdobyli zawodnicy OKSS „10-ka”.

Zawody rozgrywane były w dniach 21-24 października w Łebie i składały się z dwóch odrębnych startów: Baltic Cup oraz Amicus Cup. - W pierwszym starcie (Baltic Cup) nasi zawodnicy wystrzelali 4 medale. Junior Wiktor Blada zajął 3 miejsce w finale pistoletu pneumatycznego, w kwalifikacjach był pierwszy. Nasze cztery młodziczki strzeliły na bardzo wysokim poziomie zajmując kolejno miejsca od 2 do 5. Zosia Wilczek zdobyła medal srebrny, Joasia Tutaj wystrzelała brąz, Marta Niedbała zajęła miejsce 4, a Joasia Kucharska miejsce 5. Wśród młodzików Artur Kucharski wystrzelał brąz a Adam Wieczorek zajął 9 miejsce – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-ka”.

W drugim starcie (Amicus Cup) zawodnicy wystrzelali 3 medale. Młodzik Artur Kucharski sięgnął pewnie po złoty medal, a Adam Wieczorek zajął miejsce 6. Marta Niedbała wystrzelała srebro, Joasia Tutaj medal brązowy, Zosia Wilczek ulokowała się na miejscu 6 a Asia Kucharska na miejscu 9. Junior Wiktor Blada zajął 6 miejsce w kwalifikacjach i również 6 w finale.