Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Medale dla 10-ki

Miniona sobota i niedziela to dni pełne sportowych wrażeń dla pistoleciarzy z OKSS 10-ka.

Od 23 do 25 września w Białymstoku na strzelnicy KS KALIBER odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. - Nasz Klub reprezentowało czterech zawodników - pistoleciarzy. Trzy młodziczki: Asia Kucharska, Asia Tutaj i Zosia Wilczek oraz jeden młodzik Krzysiu Skowronek. Ogólnie nasi strzelcy wypadli bardzo dobrze, strzelając na swoim wypracowanym poziomie. Zosia Wilczek wystrzelała ZŁOTO w konkurencji pistolet sportowy a Asia Tutaj SREBRO w konkurencji pistolet pneumatyczny – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS 10-ka.

Asia Kucharska w pistolecie sportowym uplasowała się na 5 miejscu a w pneumatycznym na miejscu 9. Zosia Wilczek w pneumatyku była 5 a Asia Tutaj w pistolecie sportowym 6. Młodzik Krzysiu Skowronek w pistolecie pneumatycznym zajął 4 miejsce a w pistolecie sportowym miejsce 8. - Dziękujemy zdolnej młodzieży za świetną postawę sportową i wspaniałą rywalizację z najlepszymi strzelcami z województwa mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i łódzkiego – dodaje Sławomir Dziegieć.

Natomiast w dniu 25 września 2022 r. na strzelnicy w Nieczajnie k. Poznania odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w strzelbie IPSC. Tomek Niezabitowski zajął I miejsce w kategorii Standard Manual Senior. Zawody te były jednocześnie IV runda Pucharu Polski w strzelbie IPSC w kategorii Standard Manual Senior. I również tutaj Tomek zdobył I miejsce.