Klub Młodego Przedsiębiorcy to projekt realizowany przez Starter Radomsko. Jest to regionalna grupa networkingowo-rozwojowa, mająca na celu wsparcie nowo powstałych podmiotów gospodarczych. Uczestnikami spotkania są osoby, które założyły lub planują w najbliższym czasie rozpocząć przygodę ze swoim biznesem.

Celem spotkań jest nawiązywanie kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń, budowanie własnej marki, tworzenie strategii krótko i długoterminowej, merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach funkcjonowania firmy a także promocja swojego biznesu.

Każdy z uczestników spotkań uzyskuje dostęp do merytorycznej wiedzy m.in. z zakresu prawa, księgowości, widoczności w sieci, finansów, zarządzania i rozwoju firmy. Klubowicze moją możliwości promowania swojej firmy lub pomysłu na biznes. Uzyskują wsparciena każdym etapie powstawania firmy.

Jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub planujesz w najbliższym czasie założyć firmę, te spotkania są dla Ciebie. Pamiętaj że każda firma kiedyś miała swój początek!

Członkostwo w klubie jest nieodpłatne. Klubowicze spotykają się cyklicznie raz w miesiącu. Na każdym spotkaniu poruszany jest inny temat związany z rozwojem biznesu. Temat spotkania jest ustalany wspólnie i jest zawsze odpowiedzią na zapotrzebowanie klubowiczów. Podczas spotkań uczestnicy nie tylko dzielą się problemami związanymi z pracą na własny rachunek ale także rozwiązują konkretne problemy. Każde spotkanie klubowiczów jest wspomagane przez eksperta, który przekazuje wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu.

Zapraszamy na najbliższe spotkanie klubu, które odbędzie się 17.09.2020 (czwartek) godz. 17.00 w Starterze Radomsku na ul. Narutowicza 59 tematem poruszanym będzie ,,Osobowość prawna”. Wykład poprowadzi Przemysław Dobrowski z Kancelaria Radców Prawnych Primo Lege.
Ilość miejsc jest ograniczona!

W calu rezerwacji miejsca zapraszamy do kontaktu telefonicznego

508-361-580 lub za pośrednictwem fanpage’a. Startera Radomsko undefined