Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku poleca do adopcji swoich podopiecznych. Obecnie nowego kochającego i odpowiedzialnego domu szuka około 120 psów i kotów.

Niestety czas pandemii spowodował, że ograniczyła się ilość adopcji zwierząt. W schronisku obecnie znajduje się 96 psów i 23 koty.

Zwierzęta wydawane są zaczipowane, zaszczepione, odrobaczone, wysterylizowane (dla nowych właścicieli maluchów oferowana jest bezpłatna sterylizacja po osiągnięciu przez psa lub kota odpowiedniego wieku).

Radomszczańskie schronisko w związku z sytuacją epidemiczną zainteresowanych adopcją zaprasza do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 501272431 lub 515866954 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej schroniska pod adresem:
http://www.schronisko.pgk-radomsko.pl/do-adopcji/ się w nowym oknie gdzie obejrzeć można galerię zdjęć psów i kotów szukających nowego domu.

Warto również śledzić facebookowy profil:
https://www.facebook.com/schroniskodlabezdomnychzwierzatwradomsku się w nowym oknie gdzie oprócz prezentacji zwierząt do adopcji, publikowane są posty o psich i kocich zgubach oraz inne informacje dotyczące działalności schroniska.

W galerii poniżej prezentujemy kilka psów i kotów czekających na kochające domy.