Image

W związku z zamieszczonym w dniu 9 sierpnia 2021 r. Obwieszczeniem Prezydenta Miasta Radomska w sprawie uchwały o przystąpieniu do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Radomska 2030+ zapraszamy do składania za pomocą udostępnionego formularza propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych do ujęcia w zapisach GPR Miasta Radomska 2030+.

Podstawowym celem opracowania gminnego programu rewitalizacji jest podjęcie kompleksowych przedsięwzięć i projektów rewitalizacyjnych służących wyprowadzeniu obszaru rewitalizacji ze stanu kryzysowego, tj.:

  • podobszar Kopiec o powierzchni 95,04 ha,
  • podobszar Młodzowy o powierzchni 138,046 ha,
  • podobszar Centrum o powierzchni 89,29 ha.

Gminny program rewitalizacji umożliwia realizację przedsięwzięć rewitalizacyjnych nie tylko przez gminę i jej jednostki organizacyjne, ale również przez podmioty zewnętrzne.

Formularz zgłoszenia przedsięwzięcia rewitalizacyjnego dostępny jest w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Radomska na stronie www.bip.radomsko.pl w zakładce Ogłoszenia i komunikaty, oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Radomska w Punkcie Obsługi Interesanta.

Wypełnione formularze należy składać w terminie do dnia 30 września 2021 roku mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Urzędu Miasta Radomska ul. Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko, Punkt Obsługi Interesanta, parter, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z pracownikami Biura Funduszy Zewnętrznych i Strategii Miasta – tel. 44 685 44 77 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.