Image

Kluby sportowe (organizacje pozarządowe)

Infomacje dotyczące działających w Radomsku klubów sportowych (stowarzyszeń, uczniowskich klubów sportowych itp.):

Radomszczańska Szkoła Boksu NOKAUT

ul. Prymasa Wyszyńskiego 23

97-500 Radomsko

Radomszczańska Szkołą Boksu NOKAUT prowadzi szkolenia sportowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z zakresie boksu. Treningi bokserskie odbywają się trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki) w godz. 18.00 - 20.00

Facebook RSB Nokaut


Akademia Karate KYOKUSHIN Radomsko

ul. Osiedlowa 23

tel. 603 535 126

strona internetowa: www.karate.radomsko.pl

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes: Sensei Jarosław Długołęcki

Stowarzyszenie prowadzi zajęcia karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkolenie kadry przygotowujące do rywalizacji sportowej. Klub prowadzi czynny udział w lokalnym życiu sportowym oraz kulturalnym. Treningi odbywają się w Sali Sztuk Walki Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.


Klub sportowy TYTANI RADOMSKO

Aleje Jana Pawła II 5

97-500 Radomsko

tel. 517 880 506

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook KS Tytani

Prezes: Dawid Nowak 

Klub sportowy TYTANI prowadzi szkolenie sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w zakresie sportów siłowych, wytrzymałościowych (głównie Crossfit) oraz sportów walki (grappling i zapasy). Klub organizuje imprezy kulturalne i sportowe, współzawodnictwo sportowe oraz wyjazdy na zawody. Ponadto Klub prowadzi szkolenia, konferencje oraz obozy sportowe i seminaria. Harmonogram treningów jest zmienny. Aktualny rozkład treningów zamieszczany jest na facebookowym funpagu Klubu.MUKS "Szóstka"

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka”

ul. Św. Jadwigi Królowej 20,

97-500 Radomsko

tel. 607 656 613

Strona internetowa Klubu


Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka"

ul. Kościuszki 3

tel. 604 608 251

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes: Sławomir Dziegieć

Z-ca Prezesa: Jarosław Oracz

strona internetowa: www.10-strzel.org

Facebook OKSS 10-ka

Celem działalności klubu (określonym w statucie) jest rozwój, popularyzowanie, organizowanie oraz wspieranie wszelkich innych działań na rzecz strzelectwa wśród młodzieży i dorosłych w zakresie sportu wyczynowego i powszechnego, rekreacji fizycznej oraz obronności. Działamy głównie na terenie miasta Radomska i okręgu radomszczańskiego. Chcemy, aby jak największa liczba osób, a w szczególności młodzieży szkolnej, miała dostęp do tej przepięknej dyscypliny sportu. Umożliwiamy każdemu chętnemu spróbowanie swoich sił w strzelectwie sportowym i oferujemy możliwość systematycznych zajęć strzeleckich z broni klubowej lub własnej. Najważniejszym naszym zamierzeniem jest to, aby strzelectwo sportowe zaistniało trwale na mapie tej części województwa łódzkiego, stwarzając miłośnikom strzelectwa profesjonalne warunki do realizacji swoich zainteresowań.

 


Uczniowski Klub Sportowy "DZIESIĄTKA"

ul. Batorego 24 – adres do korespondencji

97-500 Radomsko

tel. 511 442 761

Klub został zarejestrowany 23 września 1994 r. Prowadzi szkolenie w zakresie lekkiej atletyki i innych dyscyplin sportowych oraz przygotowanie do Mistrzostw Polski w kilku kategoriach wiekowych. Ponadto przygotowuje do egzaminów sprawnościowych (tory przeszkód) na wyższe uczelnie np. AWF, Straż Pożarna, Wojsko, Policja. Klub organizuje również obóz letni z nauką pływania i spływami kajakowymi oraz obóz zimowy z nauką jazdy na nartach i łyżwach.

Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 17.30 – 19.00 w PSP nr 7, PSP nr 2, na radomszczańskim Orliku oraz na boisku przy ul. Kościuszki. Klub proponuje również treningi ustalane indywidualnie z zawodnikiem.

 

Radomszczański Kolektyw Sportowy "RKS Radomsko"

ul. Brzeźnicka 26
 
97-500 Radomsko

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: www.rksradomsko.pl
 
 
Prezes Radosław Pawelec (tel. 505 130 862,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

RKS Radomsko to klub o dużych tradycjach sportowych. W sezonie 2001/2002 drużyna występowała w Ekstraklasie piłki nożnej, a wcześniej przez wiele lat z powodzeniem rywalizowała w rozgrywkach drugoligowych. Aktualnie, po piłkarskim niebycie drużyna seniorów jest liderem V ligi okręgu piotrkowskiego i z nadzieją patrzy w przyszłość. Celem dla pierwszej drużyny jest awans do IV ligi w sezonie 2017/2018, a następnie zbudowanie silnej pozycji w czwartej lidze łódzkiej. Jednocześnie władze klubu dbają o wychowanków. W rozgrywkach juniorskich grają cztery drużyny młodzieżowe: junior A1 właśnie awansował do pierwszej ligi wojewódzkiej, junior B1 gra w pierwszej lidze wojewódzkiej, junior B2 wygrał ligę okręgową, a trampkarz C1 wywalczył pozycję wicemistrza ligi okręgowej. W klubie w lipcu 2017 roku powstała pierwsza w regionie Akademia Młodego Piłkarza, w której udział jest całkowicie bezpłatny. Partnerem tego programu jest Miasto Radomsko. W szeregach akademii trenują dzieci urodzone w latach 2005-2013. Od października 2017 roku przy klubie działa także RKS Radomsko Biznes Club, który zrzesza  blisko trzydziestu sponsorów i partnerów biznesowych zainteresowanych dobrą kondycją piłki nożnej w mieście.W chwili obecnej we wszystkich drużynach klubu trenuje ponad 250 zawodników.


Uczniowski Klub Sportowy "RAP Radomsko"

ul. św. Jadwigi Królowej 16/14

97-500 Radomsko

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: www.rap-radomsko.pl

Facebook UKS RAP Radomsko

Prezes: Maciej Sztompka

Klub prowadzi systematyczne treningi piłkarskie dzieci i młodzieży. Zawodnicy biorą udział w meczach ligowych i turniejach na terenie Radomska, całego kraju oraz zagranicą. Klub zajmuje się również organizacją imprez sportowych. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i terminarzem meczów, który jest zamieszczany na stronie internetowej Klubu.


Uczniowski Klub Sportowy "WIKING"

ul. św. Jadwigi Królowej 20

97-500 Radomsko

Prezes: Tomasz Rogoziński

Klub od 2010 roku realizuje przy wsparciu finansowym z budżetu miasta Radomsko zadanie publiczne w zakresie szkoleń sportowych  dzieci i młodzieży w pływaniu.


Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy Radomsko

ul. Kościuszki 3

tel. 502 770 233

Facebook UMLKS Radomsko

Uczniowski Miejski Ludowy Klub Sportowy Radomsko prowadzi trzy sekcje:

  • Sekcja podnoszenia ciężarów,
  • Sekcja tenisa stołowego,
  • Sekcja siatkówki.

Sekcja Podnoszenia Ciężarów prowadzi szkolenia sportowe zawodników i drużyn oraz umożliwia im udział we współzawodnictwie sportowym w olimpijskiej dyscyplinie sportu - podnoszeniu ciężarów.

Zajęcia i treningi prowadzone są w obiekcie sportowym - na siłowni zlokalizowanej przy ul. Kościuszki 3 w Radomsku w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 16.30 - 19.00 przez cały rok.


Zapaśniczy Klub Sportowy Radomsko

ul. Kościuszki 3

97-500 Radomsko

Facebook ZKS Radomsko

Prezes: Krzysztof Jerzy Nowak

Klub prowadzi szkolenie sportowe w zakresie zapasów w stylu klasycznym, które obejmuje kształtowanie siły, wytrzymałości, szybkości, zwinności i koordynacji ruchowej zawodników. Treningi obejmują również gimnastykę i akrobatykę sportową, gry zespołowe, pływanie oraz doskonalenie techniki zapaśniczej.

Szkolenia i treningi odbywają się w Hali Powiatowej przy ul. Szkolnej 2 w Radomsku wg harmonogramu:

I trener Piotr Stępień: poniedziałek, środa, piątek w godz. 17.00 – 18.30,

II trener Tomasz Łapiński: poniedziałek, środa, czwartek w godz. 16.00 – 17.30.


Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko

ul. Starowiejska 9 m. 8

tel. 501 659 683

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 strona internetowa: www.kolarsko-biegowy.pl oraz www.biegamy.radomsko.pl

Facebook KBKS

 Prezes: Sebastian Pierzchalski

 Klub został zarejestrowany 12 grudnia 2017 roku. Jedyny czynnie działający klub kolarski i biegowy w Radomsku. W klubie działają trzy drużyny: Biegacze w Radomsku, Rowerzyści w Radomsku oraz Pierzchalski Cycling Team. Głównym celem Klubu jest reprezentowanie miasta na imprezach sportowych, organizowanie treningów i imprez sportowych w Radomsku.

Zapraszamy na treningi:

Bieganie, ćwiczenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych:
- Środa,  godz.19:30 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 - BIEŻNIA
- Piątek, godz. 19:30 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 - HALA LUB BIEŻNIA

Kolarstwo dla dorosłych:
- Środa - trening MTB - godz. 18:10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 - PARKING
- Piątek - godz. 18:10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 - PARKING  

Zapraszamy na nową stronę dla rowerzystów - www.rowerzysci.radomsko.pl


Klub Karate RANDORI

ul. Reymonta 62

97-500 Radomsko

tel. 503 828 706

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 strona internetowa: www.karateradomsko.pl

Facebook Klubu Randori

 Prezes: Michał Błach

 Klub zajmuje się upowszechnianiem wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych kultury fizycznej i sportu, a w szczególności dyscypliny karate kyokushinkai. Realizacja programu szkolenia sportowego odbywa się poprzez organizowanie i prowadzenie zajęć szkoleniowych, organizowanie obozów i zgrupowań szkoleniowych, organizowanie i udział w zawodach w ramach współzawodnictwa sportowego o zasięgu miejscowym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

 Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Radomsku, ul. Św. Jadwigi Królowej 20 wg następującego harmonogramu:

 wtorki: 16.30 - 17.30 – grupa początkująca, 17.30 - 19.00 – grupa zaawansowana,

 środy: 16.00 -17.00 – grupa zaawansowana, 17.00 – 18.00 – grupa początkująca,

 czwartki: 18.00 – 19.00 – grupa początkująca, 19.00 – 20.30 – grupa zaawansowana


Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy

 tel. 501 621 669

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 772-241-65-06

Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy z Radomska zajmuje się szkoleniem i organizacją zawodów w koszykówce chłopców. Organizujemy treningi dla dzieci z miasta Radomsko oraz powiatu radomszczańskiego. Uczymy koszykówki dzieci od 10go roku życia do szkoły średniej. Treningi organizujemy na halach na terenie miasta. Bierzemy także udział w rozgrywkach wojewódzkich organizowanych przez Łódzki Związek Koszykówki. Mecze ligowe rozgrywane są zarówno w Radomsku jak i w całym województwie łodzkim.

Zapraszamy na treningi:

- chłopcy w wieku do 12 lat:  PSP 7   w czwartki godz. 17:00 -18:30
- chłopcy w wieku 12 - 14 lat:
                                                PSP 7   w poniedziałki godz. 17:00-18:30
                                                hala sportowa przy PSP 6   we wtorki i środy godz. 19:00-20:30
-chłopcy powyżej 14-go roku życia: 
                                                PSP 7    w czwartki godz. 20:00-21:30
                                                hala powiatowa    w poniedziałki godz. 20:30-22:00

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

Wydział Edukacji i Kultury

Małgorzata Krupska - Naczelnik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 (44) 685 44 74

Biuro Obsługi Interesanta

Zbigniew Grabarczyk – Kierownik
tel. +48 (44) 685 44 87

Inspektor Ochrony Danych

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 (44) 685 44 72

Image

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.